Gospodarka kosmiczna i zbliżająca się wojna

Lubisz czytać oryginalną literaturę? Interesujesz się tematyką związaną z geopolityką? Chcesz poznać mechanizmy, rządzące naszym światem? Koniecznie sięgnij po niezwykle ciekawą publikację Jacka Bartosiaka “Wojna w kosmosie (najczęściej wybierane)” i poznaj najnowsze nowinki z naszego świata i kosmosu!

Książka Jacka Bartosiaka “Wojna w kosmosie” to nietuzinkowa i niesamowicie ciekawa pozycja, która pochłonęła rzesze czytelników! Kontrowersyjnie i bez tabu napisana publikacja porwie każdego, kto jest otwarty na nowe fakty z naszego świata!

Jacek Bartosiak urodził się 10 grudnia 1976 roku. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Bartosiak jest znanym polskim prawnikiem i publicystą, który zajmuje się tematem geopolityki. Założyciel portalu Strategy&Future i dyrektor Programu Gier Wojennych. Jego publikacje wzbudzają liczne kontrowersje i wywołują wiele dyskusji. Jest autorem takich książek jak: “Rzeczpospolita między lądem a morzem. O wojnie i pokoju”, “Przeszłość jest prologiem”, “Nadchodzi III wojna światowa”.

Publikacja “Wojna w kosmosie” porusza wiele ważnych kwestii, które rzadko kiedy wychodzą na światło dzienne. Autor przedstawia nowe spojrzenie na politykę i kosmos, a przede wszystkim na ich powiązania i rolę, jaką odgrywają w ówczesnym świecie. Bartosiak zabiera czytelnika w podróż po przestrzeni kosmicznej, odkrywając przy tym technologie wojskowe. Ukazuje skutki wojny wpływów, która niedługo nas dosięgnie i będzie to początek konfliktu pomiędzy wielkimi mocarstwami. Pokazuje również liczne kłamstwa, które wysyła do nas każdego dnia domena publiczna. Publikacja napisana jest w rzetelny i prosty sposób, dzięki czemu trudne terminy, stają się zrozumiałe. Pozycję czyta się z przyjemnością, nieraz z humorem.

Książka Jacka Bartosiaka uzmysławia ludziom, że nasz świat to zaledwie początek, w porównaniu do tego, co oferuje nam Wszechświat. Uprzytamnia ludzi o tym, że rewolucja informatyczna cały czas wpływa na nasze życie. Rewelacyjna i pochłaniająca publikacja!

Serdecznie polecam książkę “Wojna w kosmosie” tym wszystkim, którzy łakną prawdziwej i niezakłamanej wiedzy na temat naszego życia i świata. W szczególności tym, którzy chcieliby przybliżyć sobie kwestie, związane z geopolityką.